Dalba Auto Serwis

SERWIS AUT FRANCUSKICH

Dalba Auto Serwis - Dacia jako część rodziny Renault

Dacia i Renault współpracują już od ponad 10 lat.

Nowe modele wprowadzone do sprzedaży w tym czasie praktycznie całkowicie opierają się
na technologi i rozwiązaniach Renault.
Dlatego ich serwisem powinien zajmować sie warsztat wyspecjalizowany w autach Renault.


Ważniejsze informacje o tym połaczeniu i ich ocena:

Renault przejmuje 2 lipca 1999 roku 51% udziałów firmy Dacia, od tego czasu firma Dacia jest liczącą się na rynku samochodowym marką i jednym z filarów strategii Grupy Renault.
Dacia stała się symbolem nowego stylu z europy środkowo wschodniej wśród nowych oferowanych aut na rynku. Atrakcyjna, niska cena zwraca uwagę, a powiązania Dacii z Renault uspokaja że nie idzie to w parze z niską jakością. Nauczeni przykładem Skody i Volswagena klienci zaufali nowym modelom tej marki i uznali Dacię za najlepszą pod względem stosunku ceny do zalet użytkowych (przestronność, solidność, niezawodność) ofertę wśród nowych aut.

Nowe Dacie na technologi Renault – Logan, Logan MCV, Logan Van, Logan Pick-up i Sandero – to pięć modeli wprowadzonych na rynek w ciągu pięciu lat.

Dacia – marka charakteryzująca się systematycznym wzrostem sprzedaży: blisko milion egzemplarzy Dacii sprzedanych od momentu wprowadzenia na rynek modelu Logan w 2004 roku, wzrost o 11,7% w roku 2008 i aż o 15,5% w ciągu pierwszych pięciu miesięcy roku 2009.

Dacia – od niskiej jakości postkomunistycznej marki krajowej do najwyższej jakości marki opartej na technologi zachodniej o zasięgu światowym. Udane połączenie tanich, ekonomicznych, ale dobrych rozwiązań tam gdzie nie trzeba ich zmieniać z droższą technologią Renault tam gdzie jest najpotrzebniejsza zostało bardzo dobrze przyjęte wśród zainteresowanych konsumentów.

Dacia od 2009 roku sprzedawana jest już w ponad 50 krajach na 5 kontynentach. Dacia - dobrze zaprojektowane połączenie dwóch uzupełniających się w odpowiednich miejscach ale odmiennych rozwiązań na stosunek nowoczesności, osiągów, do ceny.

Dacia powoli staje sie częścią rodziny Renault. A jej nowy właściciel dba o rozwój nowego członka grupy. Zmniejszając różnicę pomiedzy nimi nie tylko stosując swoje rozwiązania i technologię przy produkcji nowych modeli Daci ale rozwijając inwestując w okresie 5 lat w modernizację zakładu w Pitesti (Rumunia) 489 milionów euro tak by przeszedł na wyższy poziom technologi produkcji Przede wszystkim jednak inwestując w ludzi, w ich warunki pracy. Nowe bezpieczniejsze linie montażowe silników i skrzyń biegów Renault, szkolenia niższej i wyższej kadry, informatyzacja.
Tak by pracownicy Daci naprawdę czuli co to znaczy że pracują dla Renault.

Dabla Auto Serwis to:

Diagnostyka komputerowa

Mechanika samochodowa

Diagnostyka i serwis elektroniki i elektryki

Klimatyzacja samochodowa

Ogumienie

 

DACIA

Duster   Sandero   Logan   Logan MCV   Logan Van   Logan Pick-up  

Dalba Auto Serwis - 19 lat doświadczenia!

www.dalbaserwis.pl

ul. Robotnicza 40d
53-608 Wrocław

pn - pt od 8 do 17
co 2 sob od 8 do 13

071/796 70 75   600 819 426   602 761 404

citroen renault peugeot serwis dacia