serwis aut francuskich

Dalba Auto Serwis

SERWIS AUT FRANCUSKICH

Dlaczego warto wybrać Dalba Auto Serwis?

Nie dlatego że jesteśmy tańsi, nie promujemy sie 10% zniżką. Ani tym że potrafimy także wymieniać szyby ( naszym sąsiadem jest warsztat szyb samochodowych ) i wyklepać wszelkie wgniecenia. To co nas wyróżnia to solidność i zaangażowanie. Naprawy trwają tyle ile muszą trwać i kosztują tyle ile powinny kosztować, wykonujemy je za to skutecznie, solidnie i profesjonalnie. Żadne niedoróbki lub fuszerki byle wstawić następne auto na kanał. Dla użytkowników aut najważniejsza jest przecież bezawaryjność, tak by mozna było na samochodzie jako środku transportu polegać. Nic tak nie denerwuje jak powtarzające się te same awarie w najmniej odpowiednim momęcie. Oferujemy serwis aut francuskich z którego ponownie skożystasz dopiero po dłuższym czasie. Nam daje to gwarancję że do nas wrócisz. Jesli wolny termin bedziemy mieli za dwa dni a część zamienna musi byc orginalna nie zamiennik to poinformujemy Cie o tym. Nawet jeśli zdecydujesz sie skozystac z innego warsztatu.

20 lat pracujemy nad renomą i pozycją na rynku. Dalba Auto Serwis to warsztat do którego z przyjemnością oddajesz auto. Wiedząc że niemusisz się znać na mechanice samochodowej bo zaufani fachowcy znają się na tym za ciebie. Zadzwoń, przyjedź - nasz Szef osobiście stwierdzi co trzeba naprawić i ile to bedzie kosztować. Nawet jeśli ubrudzi sie przy tym lekko smarem.

Sami jestesmy kierowcami, sami jeździmy autami francuskimi. Pomożemy Ci jak kierowca kierowcy.

Dlaczego korzystanie z dobrego serwisu jest takie ważne? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, jeśli chcesz aby twoje auto zostało profesjonalnie naprawione wybierz się do dobrego serwisu. Jest to bardzo prosta zależność, chcesz dobrej usługi to musisz wybrać dobrego mechanika czy też serwis. Korzystając z przeciętnego serwisu nie można też oczekiwać cudów, że tam zostanie wszystko naprawione czy też skorygowane w najlepszej jakości.

Co jeszcze skłania się ku naprawianiu samochodu w serwisie z dobrą renomą? Oczywiście przede wszystkim części z których korzystają. Są to przede wszystkim części oryginalne, nie są to zamienniki, które po prostu szybciej się zużywają i częściej psują. Szczególnie ważne jest to w przypadku aut francuskich czyli renault peugeot citroen z tego względu iż naprawa tych aut jest zazwyczaj droższa. Te marki są trudne do naprawy i po prostu nie każdy mechanik zna się na tyle aby należycie naprawić tą zawiłą mechanikę. Tak więc biorąc pod uwagę, że sam koszt naprawy, nie wliczając tutaj części jest wysoki nie warto jest używać tutaj zamienników, które mogą okazać się felerne i po jakimś czasie znowu trzeba będzie ją wymienić. Wtedy narażamy się na podwójne koszty.

Kolejnym atutem jest profesjonalna i fachowa obsługa. Jeśli nie wiesz co może się dziać z twoim samochodem, jeśli nie wiesz co należy wymienić lepiej wybrać się do fachowca, który będzie w stanie określić co należy wymienić. Jeśli zostaniesz wprowadzony w błąd przez niedoświadczonego mechanika i zostanie naprawione to co nie było konieczne będziesz wtedy narażony na dodatkowe koszty. Nie dosyć, że będziesz musiał zapłacić za wymianę i naprawę nie potrzebnych części to jeszcze konieczna będzie kolejna naprawa.

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to po prostu poczytaj w Internecie opinie innych użytkowników, którzy w razie jakiejś awarii kierują się tylko i wyłącznie do serwisu. Tak, jest to droga wyprawa jednak wtedy będziesz pewien, że twoje auto będzie w dobrych rękach i nie będziesz musiał martwić się, że samochód znów się popsuje.

Serwis Aut Francuskich - www.dalbaserwis.pl

 

Dalba Auto Serwis oferuje:

Części do aut francuskich Wrocław: pełna gama, nowe i używane

Diagnostyka komputerowa

komputerowy test Peugeot, Renault, Citroen, Dacia i inne
komputerowy test poduszek powietrznych, klimatyzacji, ABS i ESP.
komputerowy test silników Diesla,
komputerowy test silników benzynowych,
diagnostyka układu paliwowego Diesla,

Mechanika samochodowa

naprawa, serwis przedniego i tylniego zawieszenia,
ustawianie zbieżności i geometrii,
regeneracja tylnej belki,
diagnostyka, naprawa, serwis silników benzynowych i Diesla,
naprawa, wymiana oleju w skrzyniach biegów i w mostach,
wymiana i naprawa tłumików oraz katalizatorów,
wymiana, naprawa i regeneracja układów hamulcowych,
naprawa układu kierowniczego,

Diagnostyka i serwis elektroniki i elektryki

diagnostyka i naprawa systemów elektronicznych,
naprawa, wymiana układów Air-Bag, poduszek powietrznych,
kompletna diagnostyka komputerów samochodowych,
naprawa systemów ogrzewania i klimatyzacji,
naprawa elektrycznego mechanizmu podnoszenia szyb,
naprawa, wymiana alternatorów i rozruszników,

Klimatyzacja samochodowa

montaż, diagnostyka, serwis klimatyzacji samochodowej,
regeneracja i uzupełnianie czynnika w układzie klimatyzacji,
odgrzybianie i dezynfekcja układu klimatyzacji,
montaż, wymiana filtrów przeciw pyłowych,
badanie efektywnosci działania klimatyzacji,

Ogumienie

wymiana i przechowywanie opon,
ustawianie zbieżności i geometrii,


RENAULT 

PEUGEOT  

CITROEN 

DACIA 

Dalba Auto Serwis - 20 lat doświadczenia!

www.dalbaserwis.pl

ul. Robotnicza 40d
53-608 Wrocław

pn - pt od 8 do 17
co 2 sob od 8 do 13

071/796 70 75   600 819 426   602 761 404

citroen renault peugeot serwis dacia